Brýle

Moc dobře víme, že dioptrické brýle už dnes nejsou jen korekční pomůckou. Neméně důležitý je i vzhled a cena. V našich optikách vám proto dokážeme nabídnout brýle nejlepších světových značek za ceny už od 299 Kč.

Stále ještě kupujete sluneční brýle u stánku? Ale to byste neměli. Poradíme vám, jak chránit oči před sluníčkem na dovolené, ale také na kole nebo na lyžích. Rádi pro vás také připravíme brýle kombinující dioptrická a sluneční skla.

Při pořizování dioptrických i slunečních brýlí je nejdůležitější výběr brýlových čoček. Právě na nich totiž záleží, jak dobře uvidíte. Zastavte se za námi, s výběrem vám poradíme.

Kontaktní čočky

Neradi se omezujete, jste často v pohybu nebo máte pocit, že vám brýle nesluší? Pořiďte si kontaktní čočky. Doporučíme vám nejvhodnější typ, naučíme, jak s nimi bezpečně zacházet, a pokud si nebudete jistí, dáme vám 1 pár kontaktních čoček zdarma – ať si vše můžete sami vyzkoušet.

Doplňky

Aby vaše brýle/čočky dlouho vydržely, budou potřebovat náležitou péči. Základní výbavu od nás dostanete samozřejmě zdarma, kdykoliv ale budete potřebovat pouzdra, utěrky, roztoky, šňůrky, umělé slzy, plastové pinzety na kontaktní čočky apod., zastavte se k nám.